Kases aparats bez pvn

2015. gada 1. janvārī stājās spēkā citi noteikumi, kas ievērojami paplašina to personu loku, kuras veic uzņēmējdarbību, un kases aparātā posnet bingo hs ej tiks veikti obligāti ieraksti. No šī nosacījuma daudziem cilvēkiem būs jāpērk kases aparāts. Nesen nav zemu izmaksu. Tā kā kases aparātu pārdevēji labi zina, ka pircēji atradīs pircējus neatkarīgi no viņu vērtības, maz ticams, ka viņi samazinās cenas. Ka to raksturo lielas izmaksas investoram, kas iegādājas kases aparātu. Vai tomēr zinājāt, ka uzņēmēji, kas to pērk pirmo reizi, var rēķināties ar izrāvienu kases aparāta pirkšanas izmaksās?

Saskaņā ar Art. 111 sadaļa 4 personas, kuras sāk reģistrēt apgrozījumu un nodokļu summas, kas maksājamas pie kases, no nodokļa var atskaitīt izmaksas, kas rodas, iegādājoties katru kases aparātu, 90% apmērā no tā vērtības, tomēr ne vairāk kā PLN 700.Kas jādara, lai panāktu kases aparāta iegādes izmaksu atmaksu? Pēc tam nodokļu maksātājam ir jāatdod rakstisks paziņojums, kurā viņš informē par iegādāto kases aparātu vērtību. Tos veic attiecīgās nodokļu iestādes vadītājam. Tāpēc tas ir jāizveido pirms pārdotā produkta reģistrēšanas par nepieciešamo summu. Atcerieties, ka, ja pārsniedzam šo laiku, mēs nesaņemam kompensāciju, ir vērts savlaicīgi uzraudzīt. Mums jāpievērš uzmanība arī tam, ka, ja mums ir tikai viens kases aparāts, mēs nepieprasām, lai tas parādās atsevišķā veidlapā - pietiek ar to, lai to izdarītu veidlapā attiecībā uz paziņošanu par kases aparāta uzstādīšanas vietu. Tas ir acīmredzami, taču jāatgādina, ka naudas atmaksas par kases aparātu pamatā būs kvīts (vai cits pirkuma simbols. Atstāsim viņu.Kāda ir PVN maksātāju kompensācija par kases aparāta iegādi? Atcerēsimies, ka PVN maksātājiem ir tendence norēķināties par kases aparāta iegādi tieši PVN līgumos par to laiku, kurā viņi sāka reģistrēt pārdošanas apjomus kasē. PVN maksātājs, rēķinoties mēneša skolā, var gaidīt 25% (galu galā ne mazāk kā 175 PLN no kontā ieskaitītā nodokļa tādā formā, kad ir pārsniegts maksājamais nodoklis. Šajā situācijā PVN nodokļu maksātājs, kas pārklājas ceturkšņa plānā, var būt 50% no maksājamās summas, kas nav laba kā PLN 350.